finansēts no

Par Apmācībām

Mācību programmas “Digitālais mārketings” nodarbības notiks tiešsaistē, ANGĻU valodā, starptautiskā vidē!

Šī iespēja ir pieejama pilnīgi bez maksas visiem interesentiem vecumā no 20 līdz 29 gadiem, kuri dzīvo Latvijā un vēlas iegūt prasmes digitālā mārketinga jomā, lai attālināti vai daļēji attālināti strādātu šajā dinamiskajā nozarē.

"Digitālā mārketinga speciālists" izmanto digitālas ierīces un rīkus, lai veidotu un uzlabotu saturu sociālajos medijos un tīmekļa vietnēs, veicinot organizācijas konkurētspēju un piesaistot jaunus klientus. Ja arī Tevi saista šī nozare un vēlies attīstīt savu karjeru tajā, tad izmanto iespēju un piesakies “Go Remote” bezmaksas apmācībām!

Nodarbību ieraksti būs pieejami arī pēc nodarbībām, lai vari tos skatīties vēlreiz vai sekot līdzi savam mācību procesam. Mēs centīsimies radīt atbalstošu mācību vidi, kurā kopā veidosim un dalīsimies ar resursiem. Tādējādi mēs kopīgi risināsim uzdevumus, lai palīdzētu Tev labāk apgūt digitālā mārketinga pamatprincipus un pielietot tos praktiski. Jautājumus par uzdevumiem varēsi jebkurā laikā uzdot kopienas platformā “Slack”. Visas nodarbības norisināsies platformā Zoom.

Mūsu galvenais mērķis ir nodrošināt, ka attālinātā darba meklēšanas process ir ne tikai efektīvs, bet arī aizraujošs un veiksmīgs. Ieguldot savas zināšanas un pūles mācībās, Tu iegūsi ne tikai prasmes digitālā mārketinga jomā, bet arī atbalstu un iespējas attālinātā darba laukā. Kad pabeigsi mācību programmu, mēs ne tikai palīdzēsim Tev atrast potenciālos darba devējus, bet arī izveidosim interesantu un efektīvu saziņas procesu ar tiem.

Aizpildi anketu un esi vienu soli tuvāk dalībai!

Strādā attālināti!

Pieteikties bezmaksas apmācībām var ikviens interesents vecumā no 20 līdz 29 gadiem, kas dzīvo Latvijā un vēlas atrast attālinātu vai daļēji attālinātu darbu!

Programma

Apmācību programmā apgūsi:

~ Uzzināsi par digitālā mārketinga pamatjēdzieniem, kanāliem un pieejamajiem rīkiem. Apjautīsi, kā izmantot digitālos medijus, lai sasniegtu mērķauditoriju un veidotu efektīvas mārketinga kampaņas.

~ Iemācīsies analizēt mērķauditoriju - tās vajadzības, ieradumus un interešu sfēru. Šīs zināšanas palīdzēs veidot personalizētu saturu un mērķētu reklāmu, uzlabojot konversijas likmes.

~ Uzzināsi par dažādu satura veidu izveidi - tekstiem, attēliem, video. Iegūsi pamatus par SEO (meklētājprogrammu optimizācija) un kā padarīt saturu pievilcīgu gan auditorijai, gan meklētājprogrammām.

~ Apgūsi, kā efektīvi pārvaldīt sociālo mediju platformas - sākot no stratēģijas izveides līdz regulārai satura publicēšanai un lietotāju iesaistīšanai.

~ Uzzināsi, kā izmantojot analītikas rīkus, novērtēt mārketinga kampaņu efektivitāti. Iemācīsies interpretēt datu analīzes rezultātus un pielāgot savas stratēģijas atbilstoši iegūtajai informācijai.

~ Apzināsi, kā izmantot sociālos medijus kā efektīvu mārketinga instrumentu. Iegūsi ieskatu par mārketingu konkrētās platformās, piemēram, Facebook, Instagram, Twitter un citos.

~ Apgūsi mārketinga kampaņu plānošanas principus - no mērķa definēšanas un budžeta noteikšanas līdz kampaņas izpildei un rezultātu novērtējumam.

Grafiks

Starptautiskais digitālā mārketinga kurss, izmantojot mākslīgā intelekta rīkus, sastāvēs no 5 LIVE ZOOM interaktīvām sesijām 2023. gada 2., 9., 16., 23. un 30. oktobrī.

Kurss notiks angļu valodā.

Jums būs iespēja satikties un sadarboties ar jauniešiem no visas Eiropas.

Ja Tavs mērķis ir ne tikai jaunas zināšanas, bet arī sertifikāts par apmācību beigšanu un vēlies sākt jaunu darbu, mēs sagaidām tavu dalību vismaz 50% nodarbību tiešsaistē, kā arī pozitīvu vērtējumu pārbaudes uzdevumā! Tavas pūles un iesaiste ir galvenie faktori, kas ļaus mums kopīgi gūt panākumus šajā apmācību programmā.

Mācies mūsdienīgi!

Apmācību programmā “Digitālais mārketings” tu apgūsi ne tikai teoriju, bet kopā ar jomas speciālistiem varēsi risinās praktiskus mācību uzdevumus, kas palīdzēs tev orientēties nozares specifikā.

Droša un atbalstoša vide!

Apmācību laikā kopā veidosim drošu un atbalstošu vidi. Lai pēc sekmīgi pabeigtām apmācībām palīdzētu tev atrast prakses vai darba vietu, nodrošināsim tev arī mentora atbalstu.

Iegūsti sertifikātu!

Pēc mācību beigšanas sekmīgi, tu saņemsi sertifikātu par jauniegūtajām zināšanām un iespēju bez maksas piedalīties “Darba speed-dating” pasākumos, kuros varēsi tikties ar Latvijā pazīstamu uzņēmumu pārstāvjiem.

Apmācību veidotāji:

Līdz pieteikšanās beigām

Līdz pieteikšanās beigām

00:00:00:00:00
Pieteikšanās ir noslēgusies! Nākamās apmācības 2023.gadā! Seko līdzi jaunumiem “Visas Iespējas” sociālajos tīklos

Sazinies ar mums

Saņem jaunumus e-pastā

Vēlies pirmais uzzināt par jaunākajām iespējām? Pieraksties šeit!