finansēts no

Par Apmācībām

Mācību programmas “Datu ievade” nodarbības notiks tiešsaistē, latviešu valodā - divas reizes nedēļā!

Šī iespēja ir pieejama pilnīgi bez maksas visiem interesentiem vecumā no 20 līdz 29 gadiem, kuri dzīvo Latvijā un vēlas iegūt prasmes datu ievades jomā, lai attālināti vai daļēji attālināti strādātu šajā aizraujošajā nozarē.

"Datu ievades operators" ir atbildīgs par precīzu datu ievadi un sistematizēšanu. Tu apgūsi Excel dokumentu sagatavošanu, gan datu organizēšanu, informācijas pareizu un efektīvu pārvaldību uzņēmumā. Ja arī Tevi saista šī nozare un vēlies attīstīt savu karjeru tajā, tad izmanto iespēju un piesakies “Go Remote” bezmaksas apmācībām!

Nodarbību ieraksti būs pieejami arī pēc nodarbībām, lai vari tos skatīties vēlreiz vai sekot līdzi savam mācību procesam. Mēs centīsimies radīt atbalstošu mācību vidi, kurā kopā veidosim un dalīsimies ar resursiem. Līdz ar to, mēs kopīgi risināsim uzdevumus, lai palīdzētu Tev labāk apgūt Excel funkcijas un pielietot tās praksē. Jautājumus par uzdevumiem varēsi jebkurā laikā uzdot kopīgā kopienas platformā - “Slack” aplikācijā. Visas nodarbības notiks platformā Zoom.

Mūsu mērķis ir nodrošināt, ka attālinātā darba meklēšanas process ir interesants, efektīvs un veiksmīgs. Tādējādi, ieguldot savas zināšanas un pūles mācībās, Tu iegūsi ne tikai prasmes datu ievades jomā, bet arī atbalstu un iespējas attālinātā darba laukā. Pabeidzot mācību programmu, mēs ne tikai Tev palīdzēsim atrast potenciālos darba devējus, bet arī radīsim interesantu un efektīvu tālākās saziņas procesu ar tiem.

Aizpildi anketu un esi vienu soli tuvāk dalībai!

Strādā attālināti!

  

Pieteikties bez maksas apmācībām var ikviens interesents vecumā no 20 līdz 29 gadiem, kas dzīvo Latvijā un vēlas atrast attālinātu vai daļēji attālinātu darbu!

Programma

Apmācību programmā apgūsi:

~ kā saprotami un organizēti formatēt dokumentus;

~ veidnes efektīvai datu ievadīšanai;

~ Microsoft Excel funkciju un raksturtabulu (Pivot Tables) izmantošanu datu analizēšanā;

~ rīkus datu filtrēšanai, diagrammu un grafiku veidošanai;

   

    

~ datu vākšanas un apstrādes automatizācijas pamatus (Power Query);

~ komunikācijas prasmes, lai veiktu datu pārvaldības problēmu novēršanu;

~ kā pielietot jauno tehnoloģiju rīkus, piemēram, mākslīgo intelektu,”Web Scraper”;

~ datu drošības un privātuma nozīmi un to, kā profesionāli un ētiski rīkoties ar sensitīvu informāciju.

Grafiks

Intensitāte: 30 h

Ilgums: 15 nodarbības | nodarbība ilgst 2h

Grafiks: 2 reizes nedēļā | pirmdiena, trešdiena plkst. 18.00 - 20.00

Ja Tavs mērķis ir ne tikai jaunas zināšanas, bet arī sertifikāts par apmācību beigšanu, un vēlies sākt jaunu darbu, mēs sagaidām tavu dalību vismaz 50% nodarbību tiešsaistē, kā arī pozitīvu vērtējumu pārbaudes uzdevumā! Tavas pūles un iesaiste ir galvenie faktori, kas ļaus mums kopīgi gūt panākumus šajā apmācību programmā.

Mācies mūsdienīgi!

Apmācību programmā “Datu ievade” tu apgūsi ne tikai teoriju, bet kopā ar jomas speciālistiem varēsi risinās praktiskus mācību uzdevumus, kas palīdzēs tev orientēties nozares specifikā un apgūt datu ievades speciālista pamatzināšanas.

Droša un atbalstoša vide!

Apmācību laikā kopā veidosim drošu un atbalstošu vidi. Lai pēc sekmīgi pabeigtām apmācībām palīdzētu tev atrast prakses vai darba vietu, pēc mācībām piedāvāsim tev arī mentora atbalstu.

Iegūsti sertifikātu!

Pēc mācību beigšanas sekmīgi, tu saņemsi sertifikātu par jauniegūtajām zināšanām un iespēju bez maksas piedalīties “Darba speed-dating” pasākumos, kuros varēsi tikties ar Latvijā pazīstamu uzņēmumu pārstāvjiem.

Apmācību veidotāji:

Līdz pieteikšanās beigām

Līdz pieteikšanās beigām

00:00:00:00:00
Pieteikšanās ir noslēgusies! Nākamās apmācības 2023.gadā! Seko līdzi jaunumiem “Visas Iespējas” sociālajos tīklos

Sazinies ar mums

Saņem jaunumus e-pastā

Vēlies pirmais uzzināt par jaunākajām iespējām? Pieraksties šeit!